EBRU & VEYSEL ÇİFTİNİN KINALARI YAKILDI
Kasabamız halkından Mehmet GÜNDEBAHAR oğlu Veysel GÜNDEBAHAR ile Yaşar ÇAKICI kızı Ebru ÇAKICI’ın düğün kınası merasimleri yapıldı.
Hadim Korualan düğün salonunda 22 Kasım 2014 Cumartesi günü akşamı kalabalık bir davetli huzurunda evliliğe atılan ilk adımın atılış duası okunarak,bir ömür boyu birlikteliğin söz taahhütnamesi tescillendi.
Kadın ve erkek,çoluk ve çocuk,genç ve yaşlı tüm katılımcı davetliler eğlenerek genç kardeşlerimize iyi dilek temennisinde bulunarak,genç kardeşlerimiz ile birlikte doyasıya eğlendiler.
Damat beyin işi Turizm ile olup Korualan dışında olması,gelinimizin de Adanalı olması nedeniyle her iki çiftimizin gurbette bulunmaları gençlerimizin bir süre Korualan da misafireten ikametleri,bizler ile daha yakından tanışmaları mümkün gözükmektedir.
Tarafeyne hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletirken,genç kardeşlerimize de sağlık içerisinde mutluluklar dilerim.Hatıp.22.11.2014Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: EBRU & VEYSEL ÇİFTİNİN KINALARI YAKILDI
Anarsik CocukDavut Erarslan