NUR & DORUK EVLENDİLER

NUR & DORUK EVLENDİLER
Kasabamız halkından olup Kuşadası’nda ikamet eden Ahmet VURAL(Haydar Ahmet)in kızı Nur VURAL ile Aslen İzmir İlinden olan Doruk TANSUK’ un kınaları yakılarak,düğün merasimlerinin ardından dünya evine girdiler.
Kuşadası düğün salonunda 21 Ekim 2014 Salı günü akşamı kalabalık bir davetli huzurunda evliliğe atılan ilk adımın temeli atılarak kınaları yakıldı.22 Ekim Çarşamba günü Kısmet Otel havuz başında düğün merasimleri yapılarak bir ömür boyu birlikteliğin söz taahhütnamesi tescillendi.
Kadın ve erkek, çoluk ve çocuk,genç ve yaşlı tüm katılımcı davetliler eğlenerek genç kardeşlerimize iyi dilek temennisinde bulunarak,genç kardeşlerimiz ile birlikte doyasıya eğlendiler.
Damat beyin işi Turizm ile olup Kuşadası Kısmet Otel’de çalışır olması, gelin kardeşimizin de aynı yerde çalışır olması  nedeniyle her iki çiftimizin birlikte aile yuvalarını devam ettirmeleri yönünde büyük bir avantaj olduğu bir gerçektir.

Tarafeyne hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletirken,genç kardeşlerimize de sağlık içerisinde mutluluklar dilerim.Hatıp.04.11.2014
Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: NUR & DORUK EVLENDİLER
Anarsik CocukDavut Erarslan