Ziyaretçi Defteri

HASAN ERTEK’İ UĞURLUYORUZ

HASAN ERTEK’İ UĞURLUYORUZ

Hadim-Korualan (Gezlevi) mahallesinden Halil oğlu Hasan ERTEK Vatani görevini hakkıyla yaptı. Şimdi sıra;sivil hayattaki çalışmalara geldi:
Sivil hayattaki görev ve çalışmalarına geldiğinde sıra;uzun ve etraflı mülahazalardan sonra,şimdi de tercihini yine askerlik görevine devam etme kararında kullandı.
Aylar öncesinde uzman çavuşluk müracaatını yapmış, resmi evrak ve muamelelerini tamamlamış, sağlık taramalarını başarı ile geçtikten sonra; ön inceleme ve elemeleri de başarı ile tamamlayıp, kursa kabul edilip,katılma gününü beklemeye başlamıştı.
İşte şimdi kursa katılma vakti gelip çatmış, eş dost, hısım akraba, arkadaş ve akrana veda vakti ve zamanı gelip çatmış.Ve bizler de Hasan’ı uğurlamak ve yeni görevinde başarı dilemek için bu akşam Hasan’ın evindeyiz.Ona güle güle git,Birliğin de ve kursunda başarılı ol,Allah kolaylık ve başarılar versin.diyoruz.

Hasan..! Güle güle git. Vatana Millete faydalı bir Asker ol.Yurdumuzu içteki ve dıştaki gizli ve âşikâr düşmanlardan koru.Allah’a güven,emirlerine riayet et.Üstlerine mutî,astlarına müşfik ol.Hatıp.02.01.2015

   

HASAN ERTEK’İ UĞURLUYORUZ HASAN ERTEK’İ UĞURLUYORUZ Reviewed by Adsız on 12:28 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.