Ziyaretçi Defteri

ZEMHERİNİN ORTASINDA KORUALAN SOKAKLARINDAYIM

ZEMHERİNİN ORTASINDA KORUALAN SOKAKLARINDAYIM;

Tüm Yurtta olduğu gibi, Hadim Korualan Mahallesinde de Kış yani Zemheri  kışlığını tam manasıyla gösterdi.
06 Ocak 2015 Salı günü erken saatlerde başlayan kar yağışı aralıksız devam etti. Çarşamba günü de devam eden kar yağışı gece geç saatlere kadar sürdü.Hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereceye ve hissedilen hava sıcaklığının eksi 20 ye dayanması uzun zamandır görmediğimiz soğukları görmemize neden oldu.
Böylece; yetkililerden alınan haber muvacehesinde İlköğretim ve Korualan çok proğramlı Lisede de ders tatiline sebep oldu. Yani Salı ve Çarşamba günü Okullarımız tatil idi.Akşam üzeri yapılan anons ile de yarın yani Perşembe günüde Okullarımız tatil.
Bölgemizde Kar ve yağmur yağışları bereket tir.Yağışlar olmaz ise;bölgemizde bahçelerimiz için hayati öneme haiz su miktarı az olur.Bu da;sebze ve meyvelerimizde verim düşüklüğüne demek  olur ki; Çiftçilerimiz açısından büyük bir üretim kaybı demektir.

Bu yağışların Ülkemize ,Bölgemize,hayırlara vesile olmasını diler,kazasız belasız afetten uzak bir mevsim geçirilmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.Hatıp.08.01.2015


ZEMHERİNİN ORTASINDA KORUALAN SOKAKLARINDAYIM ZEMHERİNİN ORTASINDA KORUALAN SOKAKLARINDAYIM Reviewed by Adsız on 09:17 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.