NİĞDE+BESYO ÖĞRENCİLERİ TATİLLERİNİ BİTİRDİLER
Niğde Beden Eğitimi Spor ve Yüksek Okulunda okuyan Korualan-Hadim nüfusuna kayıtlı üç dört guruptan oluşan ve ayrı evlerde oturup Okullarına devam eden 15 e yakın Öğrencilerimiz 2014-2015 Öğretim yılı birinci dönem yarı yıl tatilini bitirip Korualan dan Niğdeye döndüler.
İki gurup’un evlerini yaşam biçimlerine, çalışma sistemlerine şahit oldum. Kendilerini kutluyorum.Sağlıkları yerinde.Mütevazi yaşam tarzı çerçevesinde hem hayatlarını idame ettirmeye uğraşıyorlar ve hem de;Okullarının ders temposu içerisinde başarılı olup istikbalin Ülke sevdalıları yolunda hızla ilerlemeye devam ediyorlar.
Bir gerçeği itiraf etmek gerekirse; zaman tüneli içerisindeki derli toplu yaşamları,yaşam şart ve biçimlerine göre sınırlı aile gelirlerini yetiştirerek Okul ödevlerini aksatmadan muntazaman götürebilme gayretleri gurur verici ve göz doldurucudur.

Korualan’ dan hareket ederek Niğde’ye vardık.Bir gece misafirleri olarak hemhal olup sohbet ettik.Kendilerine teşekkür eder,başarılar dilerim.Gidiş ve dönüş güzergahında gördüğüm ve Fotoğrafladığım manzaraları siz saygıdeğer ziyaretçilerim ile paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler. Hatıp.15.02.2015   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: NİĞDE+BESYO ÖĞRENCİLERİ TATİLLERİNİ BİTİRDİLER
Anarsik CocukDavut Erarslan