Ziyaretçi Defteri

RAHMET İZLERİ ÜZERİNE HADİS YARIŞMASI YAPILDI

RAHMET İZLERİ ÜZERİNE HADİS YARIŞMASI YAPILDI

Dost Eli Derneğinin himayesi ve sponsorluğunda   Hadim  İlçe  merkezi ve civar mahalleler de T.C. Hadim Kaymakamlığı İlçe Müftülüğü hadis yarışması düzenledi.
İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Hadis yarışması Korualan mahallesinde İlköğretim binasının tüm sınıflarında gerçekleştirilmiştir. Korualan İlköğretim Okulu müdürü sayın Raşit ERASLAN’ın İlköğretim Okulu sınıflarını İlçe müftüsü sayın Ahmet DEMİREL tarafından düzenlenmiş bulunan Hadim Geneli Hadis Yarışması için tahsis etmiş olup,bu gün 28 Şubat 2015 Cumartesi sabah saat 09.00 da gerçekleşmiştir.
Hadis yarışması sınavına 9 Derslikte 150 civarında Kadın Erkek ,Genç Yaşlı tüm yaş gurubundakiler katılmışlardır.Kur’an kursunda okuyan ve mahalle Cami ve mescitler deki Din görevlilerinde okuyan tüm vatandaşlara hibe edilerek verilen,Dost Eli Derneği tarafından Yirmi konuda Kırk Hadis üzerine bastırılan ‘’RAHMET İZLERİ’’kitabının ihtivasındaki hadislerden yarışma yapılmıştır.
Dersliklerde sınav süresince Korualan Din görevlileri;Mahmut ŞAN,Ali ÖZER,Hüseyin ÇAKMAK,Kadir FİDAN ve İlköğretim görevlilerinden Mevlüt YEŞİL ve  Adem ORHAN ile  www.zirveikelam.com   www.korualangezlevi.com  admini Halil ŞİMŞEK görev alarak bu hayırlı hizmete katkı sağlamışlardır.

Bu hayırlı hizmetin gerçekleşmesinde emeği geçen başta Dost Eli Derneği yönetimine, İlçe Kaymakamı sayın Ömer BÜYÜKERGENE,İlçe Müftüsü sayın Ahmet DEMİREL,İlköğretim Okulu müdürü sayın Raşit ERASLAN ve sınavda görev alan yukarıda adı geçen arkadaşlara,ayrıca bu yarışmaya katılan ve sınavda emek veren tüm katılımcılara şükranlarımı sunarım.Hatıp.28.02.2015
   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

RAHMET İZLERİ ÜZERİNE HADİS YARIŞMASI YAPILDI RAHMET İZLERİ ÜZERİNE HADİS YARIŞMASI YAPILDI Reviewed by Adsız on 11:25 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.