Ziyaretçi Defteri

HADİM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!..

 Korualan Mahallesinde Öğrenciler,Öğretmenler ve velilere yönelik üç ayrı oturum ile icra edilen konferans dizisinin ardından ilçe merkezinde de Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda söyleşi ve konferansa devam edildi.
Hadim İlçesi idarecilerinin başta sayın İlçe kaymakamı Ömer BÜYÜKERGENE,Garnizon komutanı sayın Ahmet Özkan KAYA,Belediye başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU,Milli Eğitim müdürü sayın Tekin ŞAVLİ uyum ve ahenk içerisinde hareket etmeleri ve İlçe hizmetleri söz konusu olduğunda can-ı gönülden yardımlaşmalarının sonucu;diğer alanlarda olduğu gibi,Eğitim konusunda da yeni yeni hizmetlere el atılıyor.

İlçemizdeki Eğitim çalışmaları kapsamında İlçemize davet edilen Selçuk Üniversitesi Psikoloji Bilim dalı Öğretim üyelerinden sayın Doç. Dr. Onur   KÖKSAL hoca iki gün boyunca; Öğrencilere, Öğretmenlere,  Velilere dönük olarak  Öğrenci, Öğretmen ve Okul  ilişkisi, Anne-Baba ve aile içi iletişim konularında söyleşi ve konferans verdi. Büyük bir özveriyle tamamladığı söyleşi ve konferansından dolayı sayın Doç.Dr.Onur KÖKSAL hocamıza,İlçe kaymakamımız sayın Ömer BÜYÜKERGENE ve Belediye Başkanımız sayın Ahmet HADİMİOĞLUNA,konuşmacıyı bir an bile yalnız bırakmayan ve birlikte hareket eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Tekin ŞAVLI hocamıza şükranlarımızı arz ederiz.Hatıp.12.04.2015HADİM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!.. HADİM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!.. Reviewed by Adsız on 03:46 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.