Ziyaretçi Defteri

KORUALAN KAYAÖNÜ CAMİSİ YAPIMA HAZIR

KORUALAN KAYAÖNÜ CAMİSİ YAPIMA HAZIR
Allah-u Zülcelal’e binlerce kez şükürler olsun ki;Hadim Korualan Kayaönü Camisinin yapımına başlamak için elzem olan hafriyat ve istinat duvarının yapımını  tamamladık.
Çok yakında temel atma merasimi ile birlikte siz saygıdeğer hayırsever vatandaşlarımızın da maddi ve manevi katkıları ile yapımına başlayacağız.
Öncelikle Cami Derneğimizin kuruluş aşamasından itibaren bu güne kadar ki; zaman dilimi içinde manen ve maddeten yardımlarını esirgemeyen, güç ve yetkilerini daima yanıbaşımızda hissettiren İlçe Kaymakamı sayın Ömer BÜYÜKERGENE, İlçe Belediye Başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU, İlçe Müftüsü sayın Ahmet DEMİREL hoca efendi, Resmi ve gayr-i resmi bizzat çalışan Operatör, şoför, usta ve işçilerimize ayrı ayrı teşekkür eder, saygılar sunarız.
Hassaten bu Camimizin yapımına başlanabilmesi için bağışta bulunan ve ileriki dönemlerde bağışta bulunmayı taahhüt eden hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür eder, Allah yaptıkları ve yapacakları yardımları; kabul edilen hasene-i cariye sınıfına ilhak etsin.26.04.2015
                                                                
                            Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma
                       ve Yaşatma Derneği adına     

                                           Halil   ŞİMŞEK        
     Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!                                                                                                   

KORUALAN KAYAÖNÜ CAMİSİ YAPIMA HAZIR KORUALAN KAYAÖNÜ CAMİSİ YAPIMA HAZIR Reviewed by Adsız on 12:32 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.