Ziyaretçi Defteri

HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına kermes düzenlendi.22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da başlayıp,27 Mayıs Çarşamba saat 17.00 de kapanacaktır.

22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da Hadim Belediyesi  pazar yerinde gerçekleştirilen kermesin açılışını, İlçe Kaymakamı sayın Ömer Büyükergene ile Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu yaptılar.

Dernek başkanı Ahmet Kartun, yaptığı açıklamada, “Derneğimizin amacı, maddi ve manevi yönden ıslah edilmiş, sağlıklı nesiller yetiştirmektir. Bunun için de irşad gerekir. Böyle bir nesil, dünyanın badire ve sıkıntılarından korkmaz. Bu kermes ile öğrencilerimizin ilim ve irşadı için gerekli geliri elde etmeyi hedefliyoruz.” dedi.


Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına düzenlenen kermese tüm halkımızın katılmalarını, katılan halkımızın alışveriş yaparak maddi ve manevi bu hizmet kervanına katkıda bulunmalarını Hz.Allah’tan niyaz ederim.   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ Reviewed by Adsız on 12:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.