HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına kermes düzenlendi.22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da başlayıp,27 Mayıs Çarşamba saat 17.00 de kapanacaktır.

22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da Hadim Belediyesi  pazar yerinde gerçekleştirilen kermesin açılışını, İlçe Kaymakamı sayın Ömer Büyükergene ile Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu yaptılar.

Dernek başkanı Ahmet Kartun, yaptığı açıklamada, “Derneğimizin amacı, maddi ve manevi yönden ıslah edilmiş, sağlıklı nesiller yetiştirmektir. Bunun için de irşad gerekir. Böyle bir nesil, dünyanın badire ve sıkıntılarından korkmaz. Bu kermes ile öğrencilerimizin ilim ve irşadı için gerekli geliri elde etmeyi hedefliyoruz.” dedi.


Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına düzenlenen kermese tüm halkımızın katılmalarını, katılan halkımızın alışveriş yaparak maddi ve manevi bu hizmet kervanına katkıda bulunmalarını Hz.Allah’tan niyaz ederim.   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: HADİM’DE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ
Anarsik CocukDavut Erarslan