Ziyaretçi Defteri

ÇOK ŞÜKÜR CAMİMİZİN 1.KAT BETONUNU DA,DÖKTÜK..!

ÇOK ŞÜKÜR CAMİMİZİN 1.KAT BETONUNU DA,DÖKTÜK..!

Hz. Allah yüce kitabında buyurur ki;“Allah’ın mescitlerini sadece, Allah’a ve ahiret gününe inanan, namaz kılan, zekât veren ve ancak Allah’tan korkan kimseler onarır. İşte onlar doğru yolda bulunanlardan olabilirler.”    (TEVBE SURESİ – 18. AYET)
Bizlerde Cenab-ı Hakkın bu fermenına mazhar olabilmek için ‘’Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği’’ni  kurduk. Uzun uğraşlardan sonra sistem ve bürokrasinin kendine has zorluklarını azim ve sabır ile aştık. Plan ve projeleri hayırsever Mimar ve Mühendislerimizin büyük katkıları ile tamamladık.
Sıra hayırsever halkımızın destek ve teveccühlerine geldi. Korualan halkımız yoğun işlerinin arasında günlerini Camimizin inşaatına ayırdılar. Yepyeni modern bir binanın temel atma işleminden önce yıkım ve temizleme işlerini aşk ve şevkle yürüttüler.
Caminin yıkımından sonra temel kazısında meydana çıkan hafriyatın taşınması , temel açma sırasında çevreye tehlike olacak kısma 8x13 metre yükseklikte Taş duvar yapımını bitirdik, Temel kalıbı ve Demirini döşedikten sonra betonunu da döktük.
Camimizin 1.Katında çok amaçlı kullanacağımız Salon kısmının duvarını nem ve rutubetten etkilenmemesi için perde beton olmasını projelendirdiğimiz için,plan ve projeye uygun olarak perde betonunu da döktük.
Çok şükür hayırsever halkımızın destek ve teveccühleri ile 12 Temmuz 2015 Pazar günü de 1.Kat betonunu da döktük.Bayram arefesinde Demir ve Kalıp ustalarımızı Bayram iznine memleketlerine gönderdik.Allah utandırmasın Bayram sonrası hep birlikte Camimizin yapımına devam edeceğiz.
Camimizin diğer işlerine başlayacağımız bu günler de; tüm hayırsever halkımızın maddi ve manevi yardım ve desteklerine acil ihtiyaçlarımız var ve devam ediyor..!  Desteklerinizi esirgemeyeceğinize olan inancımız tamdır. Bu hususu bir Müslüman olarak hayırseverlerimizden Allah için istiyor ve talep ediyoruz.
Hayırsever halkımızın yapacağı nakdi yardımlarını aşağıdaki hesap numaralarına yatırabilirler.
Ziraat Bankası Hadim Şb. Hesap No:68345321-5001
İBAN No:TR13 0001 0001 8768 3453 2150 01
PTT Hadim Şb. P.Ç. hesap No:         :11261295
Yukarıda yazılı hesap Numaralarına para yatırarak, faaliyetine devam eden Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneğine bağış yapmak suretiyle yardım yapmış olabilirsiniz. Yapacağınız ayni ve nakdi yardımlarınızı; kabul edilen hasene-i cariye sınıfına ilhak etsin.Hatıp.12.07.2015
  İrtibat Tel:
Ali DURMAZER...05056330976
Halil ŞİMŞEK......05372363728
Hayati DUMAN...05345207245
Ali ÖZER(İmam).05304654869

Ali DURMAZER                                    Halil ŞİMŞEK

       Başkan                                               Başk.yrd.


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

ÇOK ŞÜKÜR CAMİMİZİN 1.KAT BETONUNU DA,DÖKTÜK..! ÇOK ŞÜKÜR CAMİMİZİN 1.KAT BETONUNU DA,DÖKTÜK..! Reviewed by Adsız on 21:56 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.