Ziyaretçi Defteri

KORUALAN 8.AŞIK ÖMERİ ANMA GÜNÜ VE KÜLTÜR ŞÖLENİ

KORUALAN 8.AŞIK ÖMERİ ANMA GÜNÜ VE KÜLTÜR ŞÖLENİ
Hadim Korualan Mahallesi Küçük yeniyayla (Ballıca) yaylasında 25 Temmuz 2015 Cumartesi günü Korualan 8.Aşık Ömeri anma günü ve kültür şöleni düzenlendi.
25 Temmuz 2015 Cumartesi günü Hadim Korualan mahallesi, Küçük Yeniyayla(Ballıca) yaylasında düzenlenen Korualan 8.Aşık Ömeri anma günü ve Kültür Şöleninde Proğram gereği Kur’an-ı Kerim Tilaveti, İstiklal marşımızın okunması ve saygı duruşundan sonra, açılış konuşmasına geçildi.
Açılış konuşması kapsamında; bu Şölenin tertip ve düzenlenmesinde öncülük eden Gezlevi Eğitim, Kültür, Spor ve Yardımlaşma Derneği Başkanı sayın Mevlüt Yılmaz; uzaktan yakından, sıla ve gurbetten şenliğe katılan misafirlere hoş geldiniz diyerek birlik ve beraberlik içerisinde yardımlaşmanın önemini vurguladı.
Gezlevi usulü Etli Pilav ikramının ardından, müzik ziyafeti ile misafirlerimiz hem eğlendi ve hem de sıla ve gurbetin bir araya gelmesiyle Tam bir özlem içerisinde hasret ile kucaklaştılar.

Şölen ve Şenliğimize maddi ve manevi emeği geçen tüm hayırsever katılım ve destekçilere çok teşekkür ederken, Şenlik yeri, organizasyon, katkı ve katılıma ortak olama hakkında şahit olunan eksik hususlar hakkında işin kolaycılığına giderek tenkit yerine, ben de bu şölenlere ne şekilde katkı sağlayabilirim, eksiklerim nerede diyerek öz eleştiri mekanizmasının çalıştırılmasının gerekliliğini vurgulamak isterim. Selam saygı ve Dua ile,Allah’a emanet olunuz.Hatıp.25.07.2015Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!! 

KORUALAN 8.AŞIK ÖMERİ ANMA GÜNÜ VE KÜLTÜR ŞÖLENİ KORUALAN 8.AŞIK ÖMERİ ANMA GÜNÜ VE KÜLTÜR ŞÖLENİ Reviewed by Adsız on 22:18 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.