Ziyaretçi Defteri

MUSTAFA YENİCE(İMPARATOR) GURBETEN) SILA’YA KOŞUP GELDİ..!

MUSTAFA YENİCE(İMPARATOR) GURBETEN) SILA’YA KOŞUP GELDİ..!
Aslen Korualan(Gezlevi’li olup,yıllar önce ,İş,aş,ekmek davası için Aydın Kuşadası’na yerleşmiş,Yıllar yılı gurbet hasreti çektiğinden Sıla’ya (Gezlevi)ye koşup geldi.

Gezlevi’ye gelirken;geride bıraktığı kardeşlerini, yeğenlerini, arkadaş ve hemşehrilerini ziyaret edecekti.Bir de;Halil Şimşek, Yaşar Bayram,Mehmet Teke gibi ahbablarını da  ziyaret etme düşüncesini de gönlüne yerleştirmiş idi. Ve uzun yolculuktan sonra da böyle oldu.

Beraberinde kendisine eşlik eden Kızı Meral Zümbül Yenice ve Torunu Melisa, yine kızı, Zuhal Küçükbayram ve torunu Meryem hanım, ayrıca Kardeşi Ali Yenice’nin gelini, Saime Gürcan Yenice ve oğlu Ömer bey hep birlikte geldiler. Korualan Yenice mevkisindeki    Bahçe Evinin önündeki Kiraz ağacının altında Yemek, Çay ve sohbet harika idi.


İmparator ve Şefime çok teşekkür eder, tekrarını isteyerek,sağlık ve mutluluklar ile dolu bir yaşam dilerim…Hatıp.29.07.2015

   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!
MUSTAFA YENİCE(İMPARATOR) GURBETEN) SILA’YA KOŞUP GELDİ..! MUSTAFA YENİCE(İMPARATOR) GURBETEN) SILA’YA KOŞUP GELDİ..! Reviewed by Adsız on 14:47 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.