Ziyaretçi Defteri

YETER ARTIK,SESİMİZE KULAK VER,UYKUDAN UYAN KOSKİ..!!!

YETER ARTIK,SESİMİZE KULAK VER,UYKUDAN UYAN KOSKİ..!!!

Ey muhtar,Ak Parti Korualan mahalle temsilcisi,Hadim Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,Belediye Başkanı, Büyükşehir ve İlçe meclis üyeleri sizler de kulak verin..

Dün öğle saatlerinden sonra başlayan yağışlar, gece geç saatlere kadar devam etti. Her zaman olduğu gibi, yine Korualan içme suyu şebekesinden çamur ve balçık aktı.

Önceleri bırakalım. Çünki; Büyükşehir yasası ile bizleri yani Kasabaları bıraktınız, ve yerine merkez ve Büyükşehir’e bağladınız.
Derdimizi söylemediğimiz yetkili kalmadı. Kapılar çelikten oldu giremez olduk. Yetkililer sağır sultan oldu, sesimizi duyuramaz olduk.
KOSKİ denilen kurum yetkilisi ve sorumlularının keyfi gıcır. Masa başında gelsin çaylar, içilsin kahveler, eş dost ahbap muhabbetleri devam ederken, Vatandaş susuz kalmış, çamurlu su içmiş umurlarında değil.. Eh maaş ve ücretler de gıcır. Uyumaya devam. Vatandaşın oyları ile kazandıkları imkanları unutmuşlar.Vatandaşa hizmet edecekleri, dertleri ile dertleşecekleri  yerde, Vatandaşı umursamaz olmuşlar. Unutmayın Vatandaş ile aynı Gemidesiniz. Gemi su alır ise, hepimiz ve hepiniz batmaya mahkum olursunuz..!

KOSKİ Genel müdürü emrin altındaki birimlerin  bunu halletmeye gücü yetmiyor ise, veya halledecek yeterli ekibi mevcut değil ise; gücü yetecek, teknik ekip ve elemanlar ile bunu hallettirmelisin. Edemiyorsanız, Büyükşehir Belediye Başkanımıza istifa dilekçesini sunmalısınız. Bizler çamurlu su içiren bir müdür değil, sağlıklı, temiz, berrak su içiren Müdür istiyoruz..! Unutmayın ki; bu hizmetlerin bedelini de peşinen ödemişiz ve hala ödemekteyiz..

Bizleri dinlemiyor iseniz, bari Kanûni Sultan Süleymanı dinleyin..!
‘’Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’’
Yani; Halkın gözünde iktidar gibi, zenginlik gibi değerli bir şey yok. Hal buki şu cihân da bir nefes sıhhat gibi hiç mutluluk ve zenginlik olamaz.
Özetliyorum; Şu Cihanda, fani Dünyada bir nefes sıhhat gibi hiçbir zenginlik ve mutluluk yoktur ve olamaz. Bizlere, sağlığımızı tehdit eden ve musluklarımızdan akan çamurlu ve zifiri bulanık su içirmeyin..! Hatıp.01.08.2015

Not:01.08.2015 Cumartesi günü 06.07 saatı ile 06.50 saatleri arasında çekilen fotoğraflar aşağıdadır..

     Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!YETER ARTIK,SESİMİZE KULAK VER,UYKUDAN UYAN KOSKİ..!!! YETER ARTIK,SESİMİZE KULAK VER,UYKUDAN UYAN KOSKİ..!!! Reviewed by Adsız on 03:21 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.