HADİM KORUALAN’DA OKULLAR DERS BAŞI YAPTI

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her derece ve türdeki eğitim ve öğretim kurumlarında 2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılının başlangıcı, 14 Eylül 2015 tarihi olarak belirlenmişti.

Ancak öğretmenlerimiz, veli ve öğrencilerimiz başta olmak üzere, eğitim camiasının ve turizm sektör temsilcilerinin eğitim ve öğretim yılı başlangıç tarihinin Kurban Bayramı sonrasına ertelenmesine ilişkin yoğun talepleri gündeme alınarak yeni bir çalışma yapılmıştır.

Yapılan çalışma neticesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her derece ve türdeki eğitim öğretim kurumlarında 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlangıç tarihi 28 Eylül 2015 olarak değiştirilmiştir.

Bu kapsamda; Yurt genelindeki  tüm Okullarda olduğu gibi, Hadim Korualan Mahallesinde de Hadim Korualan Çok proğramlı Lisesi ve Hadim Korualan İlköğretim Okulları 2015-2016 Yılı Eğitim ve Öğretim çalışmalarına bu gün başlamıştır.


Sayın Okul Aile Birliği Başkanı, kıymetli veliler, değerli öğretmenler ve sevgili öğrenciler!2015-2016 Eğitim-öğretim yılının hepimiz ve hepiniz için daha başarılı geçmesini temenni ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Hatıp. 28. 09.2015     Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: HADİM KORUALAN’DA OKULLAR DERS BAŞI YAPTI
Anarsik CocukDavut Erarslan