Ziyaretçi Defteri

KORUALAN’IN CADDE VE SOKAKLARI YENİLENİYOR..!

KORUALAN’IN CADDE VE SOKAKLARI YENİLENİYOR..!

Hadim Korualan mahallesinde yıllardır yapılamayan veya kasden el atılmayan yollar nihayet yapılmaya başlandı.

Korualan Kayaönü mahallesinin yukarı yolunun Arıtaşı tarafında taş döşeme işi sabık Belediye Başkanı sayın Ali Güven tarafından başlanılmış ve henüz iş tamamlanmadan yerel yönetim seçimlerinin gelmesiyle birlikte çalışmalar sekteye uğramıştı.
Seçimlerde  kazanan taraf İbrahim Akmaz olunca da, kendinden önceki başkanın başlatmış olduğu kilitli taş döşeme işi de öylece olduğu gibi yarım kaldı.
Yeni, acar Belediye başkanı ha bugün başlatır, ha yarın başlatır derken, sayılı gün değilmi, beş sene çabucak gelip geçiverdi. İcraat ve uygulamalarının eksik ve yanlış yönlerini web sitesi; www.zirveikelam.com  da eleştiren Hatıp’ın da evi o yol üzerinde olduğundan, hatta Hatıp yolu dendiğinden taş üstüne taş konmadı ve bu günlere gelindi.
Büyük şehir yasası gereğince Belediyemiz mahalle olmuş ve Hadim’e bağlanarak mahalleye dönüştürülmüştü. Bir buçuk yıldır Hadim Belediyesi tarafından yapım ve onarımını beklediğimiz yollarımıza geç de olsa, nihayet Hadim Belediye Başkanı sayın Ahmet Hadimioğlu tarafından el atıldı, İşkur’cu tabir edilen işçiler tarafından yollarımız onarılarak kilitli taşlar döşenmeye başlanıldı. Zor olsa da, yollarımız hem genişledi ve hem de çamurdan kurtularak güzelleşti.

YILLAR SONRA DA OLSA,HATIRLANMAK ÇOK GÜZEL..!!!


Çalışmaları başlatan Hadim Belediye başkanı sayın Ahmet Hadimioğlu’na, Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü sayın Emrah Keleş’e, bilfiil çalışmaları yapan işçi kardeşlerime candan teşekkür ederim.Daha nice güzel ve hayırlı hizmetlerin devamı dileği ile selam ve saygılarımı sunarım.Hatıp.01.09.2015


KORUALAN’IN CADDE VE SOKAKLARI YENİLENİYOR..! KORUALAN’IN CADDE VE SOKAKLARI YENİLENİYOR..! Reviewed by Adsız on 11:40 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.