Ziyaretçi Defteri

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OKULLARINDA..

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OKULLARINDA..

Sevgili Öğrencilerimiz 1 Kasım genel seçimleri dolayısı ile vatandaşlık görevi olan oy kullanmak üzere memleketleri olan Korualan’a geldiler. Pazar günü oylarını kullandıktan sonra Okullarının bulunduğu Kayseri ve Konya’ya doğru yola çıktık.

Karaman üzeri Ereğli’ye uğradık. Mevlüt Yeşil’in asker arkadaşı Hikmet Yertürk bizleri misafir etti. Yemek ve Çay ikramını aldıktan sonra yola devam ettik.
Uğur Yeşil’in Kayseri’de kaldığı Öğrenci evinde akşamladık. Akşamdan sonra bizlere hanelerinin kapılarını açan ve aslen Korualan’lı olan Muhammet ve Fatma Turan hanım ile hem seçim sonuçlarını izledik ve hem de Aşure ile birlikte Yemek yedik, çay içtik Her şey çok mükemmel idi. Fatma hanımın ellerine sağlık, Muhammet beyin kesesine bereket.
Pazartesi sabahleyin Kayseri den Aksaray’a vardığımız da, Dinamik spor salonu sahibi Mustafa Karlıbaş hemşehrimiz evinde ve spor salonun da bizleri ağırladı. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Aksaray dan Konya’ya vardık ve Ayşe Yeşil kızımızı da Yurduna yerleştirerek akşam geç vakit Korualan’a geldik. Yorulduk. Fakat görevimizi  yaptığımız için çok rahat olduğumuzu söyleyebilirim.

Bütün bu uğrak yerlerinde karşılaştığımız güzel anıların manzaralarını fotoğrafladım ve sizler ile paylaşmak istedim. İyi seyirler..Hatıp.03.10.2015


      Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OKULLARINDA.. ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OKULLARINDA.. Reviewed by Adsız on 19:21 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.