Ziyaretçi Defteri

Anasınıfı Öğrencileri Gösteri Yaptı.

Anasınıfı Öğrencileri Gösteri Yaptı.

08 Haziran 2013 Cumartesi 21:43
anasinifi-ogrencileri-gosteri-yapti
06.06.2013 Perşembe günü Halk Eğitim Merkezi salonunda Anasınıfı Öğrencileri gösteri yaptılar.

 Proğram saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra başladı.Şenliğe İlçe kaymakamı sayın Mutlu   KÖKSAL,Garnizon Komutanı sayın Mehmet Can YAVAŞ,Cumhuriyet Başsavcısı sayın Asef YILDIRIM,Emniyet Amiri sayın Murat GELÖZ,İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Hüseyin AKYOL,İlçe Müftüsü Ahmet DEMİRELİlçe Sağlık Müdürü sayın Cemil KILÇ,Halk Eğitim Müdürü sayın Metin ÇİFTÇİ katıldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Hüseyin AKYOL’bizzat ilgilenip organize ettiği Aşağı Hadim ve Merkez İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğrencilerinin Yıl sonu Okul öncesi yapmış oldukları ürün ve eserleri sergilerken,çeşitli oyunların gösterisini de Halk Eğitim Merkezi salonunda ziyaretçilere sundu.
Aşağı Hadim İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni SAYIN Ayşe ÖKSÜZALİ ve Merkez İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni sayın Kezban PALTACI Öğrencilerini gayet güzel hazırlamışlar. İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Hüseyin AKYOL şenliğe gelen veli ve ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmelerini dikkate alarak ve hiç Palyoça,Miki maus,şişme maskot görmemiş olan Öğrenci ve adaylarını eğlendirmek için Konyadan Palyoça,Miki maus,Şişme maskot getirterek, gösterilerinin izlenmesini sağlamış oldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Hüseyin AKYOL’a, Öğretmenlerimize ve sevgili Öğrencilerimize teşekkür eder,Ülkemize ve Bölgemize hayırlı olmasını dilerim.Hatıp.06.06.2013 
Anasınıfı Öğrencileri Gösteri Yaptı. Anasınıfı Öğrencileri Gösteri Yaptı. Reviewed by Adsız on 18:20 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.