Ziyaretçi Defteri

Manüel ve yumaiho terapi ile Bel fıtığı tedavisi

Son yıllarda bir çok hastalığın tedavisinde modern tıbbın haricinde alternatif (tamamlayıcı) tıp ile de tedavi yolları aranmaya başlanılmıştır.
Bu cümleden olarak manüel ve yumaiho terapi ile bel fıtığı tedavisi, sülük terapi, hacamat, akupuntur gibi uygulamalar örnek gösterilebilir.
Bel ağrısı çeken M.Ş. ile Karaman’daki bulunan ve bir çok hastanın tedavisini başarıyla tedavi eden ‘’Yumaiho terapi’’ merkezine gittim.
Manüel ve Yumaiho terapi uzmanı olan Yasin Büyükeker tarafından karşılandım. Kedisi bu alanda uzmanlaşmış kişilerden özel eğitim almış, bir çok sertifika ve Yumaiho diplomasi sahibi. Muayene ve tedavi salonunda M.Ş.’i muayene etti. Manüel ve yumaiho terapi ile bel fıtığı tedavisi uyguladı ve Hacamat yaptı. Tedavi merkezine zorlukla giden M.Ş., rahat bir şekilde salondan çıktı ve çok rahatladığını söyledi.

Bel fıtığı, sinüzit ve miğren gibi baş ve bel ağrısı olan ziyaretçilerime faydalı olabilmek amacıyla seans esmasındaki bazı görüntüleri fotoğrafladım. Sizler ile paylaşmak istedim. Hayırlı istifadeler.Hatıp.09.01.2016


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Manüel ve yumaiho terapi ile Bel fıtığı tedavisi Manüel ve yumaiho terapi ile Bel fıtığı tedavisi Reviewed by Adsız on 03:27 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.