Ziyaretçi Defteri

ŞEYMA ARAN’DAN ŞİİR SÖYLEŞİ VE DİNLETİSİ

Bu gün Hadim Korualan Ortaokulu salonunda Ortaokul ve Lise Öğrencilerine yönelik ‘’şiir söyleşi ve dinletisi’’ adı altında faydalı ve yararlı güzel bir etkinlik düzenlendi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü 3.sınıf Öğrencilerinden Şeyma Aran kendisinin yazmış olduğu ‘’Severiz geçer’’ adlı şiir kitabından bazı şiirlerini yıllar önce okumuş olduğu Okulun sahnesinde şimdiki yeni öğrencilere okudu ve şiir ve yazarlık ile ilgili önemli söyleşilerde bulundu.

Şeyma Aran; henüz gençliğinin baharında, Öğrencilik hayatını bitirmeden şair ve aşıklar diyarı Aşık Ömer’in memleketi Gezlevi’ nin bağrından bir pınar gibi fışkırmış, gençler ve öğrencilerimize örnek ve önder olarak yazmış olduğu değişik türdeki şiirlerini toplayarak ‘’Severiz geçer’’ adı altında bir şiir kitabı hazırlayarak piyasaya sunmuştur. Kendisini candan kutlar, başarılarının devamını dilerim.


Şeyma Aran yazmış olduğu şiir kitabını öğrenci arkadaşlarına imzalarken, Korualan Ortaokuluna ve Korualan Z kütüphanesine de birer tane kitap imzalayarak hediye etmiştir. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Hatıp.17.01.2016

ŞEYMA ARAN’DAN ŞİİR SÖYLEŞİ VE DİNLETİSİ ŞEYMA ARAN’DAN ŞİİR SÖYLEŞİ VE DİNLETİSİ Reviewed by Adsız on 09:05 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.