Bu gün Hadim Korualan Ortaokulu salonunda Ortaokul ve Lise Öğrencilerine yönelik ‘’şiir söyleşi ve dinletisi’’ adı altında faydalı ve yararlı güzel bir etkinlik düzenlendi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü 3.sınıf Öğrencilerinden Şeyma Aran kendisinin yazmış olduğu ‘’Severiz geçer’’ adlı şiir kitabından bazı şiirlerini yıllar önce okumuş olduğu Okulun sahnesinde şimdiki yeni öğrencilere okudu ve şiir ve yazarlık ile ilgili önemli söyleşilerde bulundu.

Şeyma Aran; henüz gençliğinin baharında, Öğrencilik hayatını bitirmeden şair ve aşıklar diyarı Aşık Ömer’in memleketi Gezlevi’ nin bağrından bir pınar gibi fışkırmış, gençler ve öğrencilerimize örnek ve önder olarak yazmış olduğu değişik türdeki şiirlerini toplayarak ‘’Severiz geçer’’ adı altında bir şiir kitabı hazırlayarak piyasaya sunmuştur. Kendisini candan kutlar, başarılarının devamını dilerim.


Şeyma Aran yazmış olduğu şiir kitabını öğrenci arkadaşlarına imzalarken, Korualan Ortaokuluna ve Korualan Z kütüphanesine de birer tane kitap imzalayarak hediye etmiştir. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Hatıp.17.01.2016

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica

Blog Arsivi

Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: ŞEYMA ARAN’DAN ŞİİR SÖYLEŞİ VE DİNLETİSİ
Anarsik CocukDavut Erarslan