Ziyaretçi Defteri

GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

İstikbalimizin teminatı gençlerimizin inançlı, donanımlı olmalarına yönelik çalışmalar kapsamındaki çalışmalara bir yenisi daha eklendi.
Hz. Hadimi Kültür ve Dayanışma Derneğinin yapmış olduğu ve Gençlik ve Spor Bakanlığının onay ve yardımları ile faaliyete başlamış olan bu mekan; Okul çağındaki miniklerimize ve Okul sonrası gençlerimize istirahat etme, ders çalışma ve sportif aktiviteler yapma imkanı sunacaktır.
Bakanlık tarafından görevlendirilen ve her daim gençlerimiz ile bizzat ilgilenecek olan sayın Abdullah Taşdemir sorumluluğunda bu hizmetler yürütülmektedir.  
Hz. Hadimi kültür ve dayanışma Derneği Gönül Kapısı Gençlik Merkezinin açılışı geçtiğimiz Pazartesi günü Belediye Başkanı ve Hadime gönül verenler tarafından açılışı yapılarak sevgili gençlerimize hediye edildi.

Kenardan takip edebildiğimiz kadarıyla Belediye Başkanı  sayın  Ahmet Hadimioğlu’nun arzu ve gayretleri ile gerçekleştirilen gençlerimize yönelik bu mekanın açılması Hadim halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.Kendilerine teşekkür ederim.Hatıp.18.02.2016


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI Reviewed by Adsız on 23:31 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.