Ziyaretçi Defteri

KORUALAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR ŞAMPİYON

      KORUALAN  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR ŞAMPİYON

              10.ncu Korualan Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvasında son maçlar olan şampiyonluk, ikincilik ve üçüncülük maçları dün akşam oynandı.
 Korualan halkının önemseyip büyük bir kalabalıkla iştirak ettiği ve her iki takımın taraftarlarının coşkulu tezahüratları ile devam eden maç zevkli ve güzeldi. İlk maç 3.lük için Atmacaspor- Serdengeçtispor arasında oynandı. Atmacaspor maçı 15-6   kazandı ve 3. oldu. Atmacaspor 3.Kupasını Mahalle Muhtarı Sayın Abdullah ACAR verdi. 
             Şampiyonu belirleyecek  ise Korualan Gençler Birliği ve Osmanlıspor arasında oynandı. Maç son on dakikaya kadar çekişmeli geçti. Osmanlı spor bu dakikadan sonra skordaki üstünlüğünü koruyamadı. Hatalı iki gol yiyince galip durumdan mağlup durumu düştü. Sonraki dakikalar toparlanmaya yetmedi. Korualan Gençlerbirliği   akşamki maçta biraz daha pas yapan ve iyi oynayan taraftı. Fakat maç onların beklediklerinden çok zor geçti. İlk 15-20 dakikada Osmanlıspor  biter gözüyle bakılıyordu. Öyle olmadı tam tersi son 15 dakika da Osmanlıspor oyudan koptu. Maç  8-4 Korualan G.B.nin üstünlüğü ile bitti. Korulan G.B. ve Osmanlıspora ödüllerini  Belediye Başkanımız Sayın Ahmet HADİMİOĞLU verdi.

     Çok güzel ve keyifli bir maç oldu. İzlerken keyif aldık. Korualan Gençlerbirliği sporun şampiyonluğunu kutlarken,Takımlarımıza, hakem Mehmet KABA ya maçı izlemeye gelen tüm misafirlere teşekkür ederim.Hatıp.04.02.2016


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

KORUALAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR ŞAMPİYON       KORUALAN  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR ŞAMPİYON Reviewed by Adsız on 01:57 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.