Ziyaretçi Defteri

ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN

ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN

Dün akşam Korualan Halı sahada oynanan Korualan Gençlerbirliği Spor ile Osmanlı Spor maçlarının sonu, K.G Sporun Osmanlı Sporu 8-4 yenmesiyle kapanmıştı.

Bu gün akşam  üzeri de şampiyonluğu kutlamak üzere Celil dayının evinde Oyuncular, Taraftarlar, akran ve arkadaşları toplanıldı. Celil dayının nezaretinde, Leyli dayının mahiyetinde, Muhtarımızın güvencesinde, Emektar basının objektifinin önünde marifetli genç ustalarımızın hazırlamış oldukları ızgara kebapları elinizin artığı bir güzel afiyetle yedik.

Zabıta Mehmet’in şahitliğiyle, Muhasebeci Mevlüt beyin olayları teyidi, Leyli dayının gevrek ses tonu edasıyla olayları sunuş biçimi, Celil dayının baş sallayarak hadisenin akışına yön vermesi , İrili ufaklı genç kardeşlerimizin anlatılanların ağırlığı karşısında hayret ve dehşetle gevrek gevrek gülüşleri ziyafetin arasındaki sohbete leziz bir tat katması, kalem ile anlatılıp ifade edilmesi zor bir anı ve hatıra olarak geceye damgasını vurdu.


Yazılı ve görsel şekilde siz saygıdeğer izleyenlerimizin de bu güzelliklere ortak olmanız için Emektar basın Hatıp dayınız boş durmadı bazılarını sizler ile paylaşmak üzere fotoğrafladı. İyi seyirler. Hatıp.04.02.2016


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN Reviewed by Adsız on 11:23 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.