ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN

Dün akşam Korualan Halı sahada oynanan Korualan Gençlerbirliği Spor ile Osmanlı Spor maçlarının sonu, K.G Sporun Osmanlı Sporu 8-4 yenmesiyle kapanmıştı.

Bu gün akşam  üzeri de şampiyonluğu kutlamak üzere Celil dayının evinde Oyuncular, Taraftarlar, akran ve arkadaşları toplanıldı. Celil dayının nezaretinde, Leyli dayının mahiyetinde, Muhtarımızın güvencesinde, Emektar basının objektifinin önünde marifetli genç ustalarımızın hazırlamış oldukları ızgara kebapları elinizin artığı bir güzel afiyetle yedik.

Zabıta Mehmet’in şahitliğiyle, Muhasebeci Mevlüt beyin olayları teyidi, Leyli dayının gevrek ses tonu edasıyla olayları sunuş biçimi, Celil dayının baş sallayarak hadisenin akışına yön vermesi , İrili ufaklı genç kardeşlerimizin anlatılanların ağırlığı karşısında hayret ve dehşetle gevrek gevrek gülüşleri ziyafetin arasındaki sohbete leziz bir tat katması, kalem ile anlatılıp ifade edilmesi zor bir anı ve hatıra olarak geceye damgasını vurdu.


Yazılı ve görsel şekilde siz saygıdeğer izleyenlerimizin de bu güzelliklere ortak olmanız için Emektar basın Hatıp dayınız boş durmadı bazılarını sizler ile paylaşmak üzere fotoğrafladı. İyi seyirler. Hatıp.04.02.2016


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: ŞAMPİYONLUK VE KUTLAMALARI HAYIRLI OLSUN
Anarsik CocukDavut Erarslan