Ziyaretçi Defteri

HADİM DEDEMLİ ALABALIK ÇİFTLİĞİ HİZMETE AÇILDI

Hadim Belediyesine ait olan Alabalık tesisi ihale sonucunda; aslen Dedemli mahallesinden olup, ancak uzun yıllar Manavgat Kızılağaç'ta Butikçilik işiyle uğraşan Numan CAN tarafından kiralanarak hizmete açılmıştır.
Kendisi halen Turizm diyarında başarılı bir esnaf olan Can bey, Hadim-Dedemli Alabalık Tesislerinde de başarılı olacağı hususunda çok iddialı. Yeni açmış olduğu Alabalık ve Et Lokantasında öncelik hijyen ve temiz gıda, müşteri memnuniyetidir. Eşsiz doğa güzelliğinin arasında kuş ve su sesleri arasında yenilecek bir yemeğin tadına ve zevkine müşterilerimiz hayran kalacak ve ilk fırsatta mekanımızı ziyaret etmenin fırsatını arayacaklardır. İddiası içerisindedir.
Bu hafta sonu tatilini oğullarım Ahmet Selim ve Mesut Ferhat ile birlikte Hadim Dedemli Alabalık çiftliğinde değerlendirdik. Ortam, çok güzel. Doğa manzarası harika. Girişte güler yüzle karşılayan ve hoş geldiniz diyerek çay ikramından onra siparişlerimizi getiren Garsonların davranışları gönül rahatlığı sağlayan hususlardandır.
Alabalık Çiftliğinde Ermenek ve Bozkır motorize Toros seyyahlarından Taner Sezen, M.Uğur Sezen, Göksel Mustafa ve arkadaşlarıyla karşılaştık. Kendilerine çok teşekkür ederim.
Bunca güzelliği bizzat ve şahsen ben yaşadım. Siz saygıdeğer izleyenlerimin de görüp değerlendirmesi için Fotoğrafladım. Umarım sizlerde memnun kalırsınız.Hatıp.01.05.2016  
HADİM DEDEMLİ ALABALIK ÇİFTLİĞİ HİZMETE AÇILDI HADİM DEDEMLİ ALABALIK ÇİFTLİĞİ HİZMETE AÇILDI Reviewed by Konya İlçeleri on 14:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.