Ziyaretçi Defteri

RAMAZAN-I ŞERİF DE İNŞALLAH NAMAZ KILACAĞIZGeçen yıl temelini attığımız Korualan  Kayaönü Camisinin inşaatında hayırsever vatandaşlarımızın değerli yardım ve katkıları ile sona doğru yaklaşılıyor. İnşallah Ramazan-ı Şerif de Teravih namazlarımızı kılmayı düşünüyoruz.

Fotoğraflarda da görüldüğü gibi, İç ve dış kaba sıvaları yapıldı.İç sıva ve alçı işlerine başlanıldı. Dış cephe ısı yalıtım malzemeleri getirilerek başlama aşamasında. PVC Kapı pencere ölçüleri alınarak sipariş verildi.

Hülâsa; kaba inşaatı bitirilerek ince işlerine başlanıldı. Diğer bir ifadeyle çok paralı kısma geçildi. Başka bir ifadeyle de Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin paraya ve yardıma çok ihtiyaç olduğu bir safhaya gelindi.

Önce Allah sonra siz saygıdeğer hayır sever vatandaşlarımıza güveniyoruz. Kavak kesiminden temel atımına, kalıbından betonuna, demirinden çatısına kadar bütün ihtiyaçlarımızı karşıladınız. Bundan sonra da karşılayacağınıza inanıyor ve güveniyoruz. Allah hepinizden razı ve memnun olsun. Alem-i Uhra da manevi azığınızı bol ve bereketli eylesin.

Aşağıdaki hesap numaralarına ve Dernek görevlilerine bizzat yapacağınız değerli yardımlarınızı Allah kabul etsin,hepinizden razı ve memnun olsun.05.05.2016

Ziraat Bankası :  68345321-5001   187-HADİM/KONYA şb.

İBAN                 :  TR13 0001 0001 8768 3453 2150 01

PTT Hadim şb  : 11261295

Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği yönetim kurulu                         

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!! 

RAMAZAN-I ŞERİF DE İNŞALLAH NAMAZ KILACAĞIZ RAMAZAN-I ŞERİF DE İNŞALLAH NAMAZ KILACAĞIZ Reviewed by Konya Huzur Haberleri on 22:17 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.