Ziyaretçi Defteri

GEZLEVİ AŞIK ÖMER’İ ANMA VE SILA-İ RAHİM KÜLTÜR ŞÖLENİHadim İlçesinin Gezlevi Mahallesinde 9.su düzenlenecek olan ''Âşık Ömeri anma ve Sıla-i Rahim Kültür Şöleni 9 Temmuz 2016 Cumartesi günü Yeniyayla (Ballıca)da yapılacaktır.
Böylece; Gezlevi mahallesinin yetiştirmiş olduğu değerlerden birisi olan Âşık Ömer; bahse konu Kültür şöleni vesilesiyle anılacak, şimdiye kadar unutulmuş olan yönleri ehlince tanıtılacak, Sıla ve gurbetteki Gezlevililer Sıla-i Rahimin ışığında birbirleri ile kucaklaşarak hasret gidermiş olacak, misafirperverliğiyle namlı Gezlevili hemşerilerimiz uzaktan ve yakından teşrif eden saygıdeğer misafirlerimizi şanlarına yakışır şekilde ağırlamanın keyfine ve sevabına nail olmuş olacaklardır.
Bu kutlu ve mutlu günde tüm hemşerilerimizi, Gezleviyi tanıyan ve şimdiye kadar tanımamış olan dostlarımızı, dostlarımızın dostlarını cümleten bekleriz.
Şölenimiz Ülkemize,Bgemize ve tüm İnsanlığa hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan (c.c.)niyaz ederim.HATIP.03.07.2016


GEZLEVİ AŞIK ÖMER’İ ANMA VE SILA-İ RAHİM KÜLTÜR ŞÖLENİ GEZLEVİ AŞIK ÖMER’İ ANMA VE SILA-İ RAHİM KÜLTÜR ŞÖLENİ Reviewed by Ajans Editörü on 22:55 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.